Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

9. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Tomáš Piešťanský (chytal 63 minút) inkasoval: 1, úspešne zákroky: 18, úspešnosť: 94.74%

Radovan Oravec (chytal 63 minút) inkasoval: 2, úspešne zákroky: 32, úspešnosť: 94.12%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

5': Michal Šinský (Tomáš Štiglic)
28': Jakub Valente (Rastislav Oravec)
63': Štefan Šorec (Michal Šinský)

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Andrej Bitarovský: 2 minút

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 19.04.2012 17:30

Sokoli prvý krát v takmer kompletnou zložení a konečne s regulárnym brankárom vstúpili do stretnutia aktívne a do prvej šance sa dostal P. Oravec ale nevyužil ju. V 5 minúte sa však už Sokoli dočkali T. Štiglic priťukol na modrú čiaru M. Šinského a ten tvrdou strelou prestrelil Rada Oravca. Sokoli mohli viezť o chvíľu už o dva góly ale P. Oravec sa opäť nepresadil . Na druhej strane mal po nevydarenej strele Rasťa Oravca na hoejke gól A. Bitarovský ale zblízka nepochodil. Na druhej strane mal šancu kto iný ako P. Oravec ale zase bez efektu. V druhej tretine sa hral podobný hokejbal P. Oravec spáľoval jednu šancu za druhou a k nemu sa pridali aj spoluhráči . Nevyužité šance mohli Sokolov poriadne mrzieť a vypomstiť sa im to. V 28 minúte podrazil za súperovou bránou A. Bitarovský M. Šinského a Sokoli mali možnosť presilovky. Namiesto navýšenia skóre prišla úplne zbytočná strata T: Štiglica na vlastnej modrej Rasťo Oravec vybojoval loptičku prihral J.Valentemu a ten prestrelil všetko čo mu stálo v ceste 1:1. V pokračujúcej presilovky sa dokonca Sokoli nedostali ani k jednému pokusu o ohrozenie brány Rada Oravca. Ten zostal na chvíľu otrasený po bombe M. Šinského od modrej ktorá po zasiahla do krku. V záverečnej časti hry už tradične spalovač šancí Sokolov zahadzoval ďalej a hoci Sokoli sa snažili o víťazný gól v základnej hracej dobe sa im to už ani nepodarilo naopak mohlo udrieť na druhej strane ale samostaný nájazd nevyužil A. Bitarovský a tak sa išlo do predĺženia v ňom už po necelých troch minútach rozhodol o výhre Sokolov Štefan Šorec ktorý vyťažil s presnej prihrávky M. Šinského