Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

8. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Pavel Oravec (chytal 18 minút) inkasoval: 0, úspešne zákroky: 7, úspešnosť: 100%
Michal Šinský (chytal 40 minút) inkasoval: 3, úspešne zákroky: 29, úspešnosť: 90.63%

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 1, úspešne zákroky: 23, úspešnosť: 95.83%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

3': Štefan Šorec (Martin Koleno)
5': Rastislav Oravec (Martin Šorec)
9': Jakub Valente (Andrej Bitarovský)
32': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
60': Rastislav Oravec

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Rastislav Oravec: 2 minút

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 16.04.2012 17:00

Ako prvý pohrozili Sokoli ale prvý vážnejší zákrok musel predviesť gólman Sokolov . V 3 minúte padol prvý gól a vsietil ho Š. Šorec po prihrávke M. Kolena. Konovica odpovedala prakticky okamžite blafákom presne zakončil Rasťo Oravec. 1:1. O chvíľu nato mohla ísť konovica do vedenia ale po súhre dvoch proti jednému sa vyznamenal brankár Sokolov. V 9 minúte aj s veľkou dávkou šťastia Konovica otočila skóre . Z pravého kruhu strieľal J. Valente jeho strelu zlikvidoval M. Šinský ale vyrazená loptička sa o hranu ihriska vrátila späť do pred bránkovisko a od betónu sa dostala do siete. M. Šinský bol počas prvých dvoch tretín v neustálej permanencii lebo ako to už v posledných zápasoch býva obrana neviditeľná obrana Sokolov mala deň otvorených dverí. V ďalšom priebehu si stále viac získavala prevahu Konovica brankára zasypávala strelami a v polovici druhej tretiny pridala ďalší kuriózny gól .A. Bitarovský prepasíroval čudesným spôsobom loptičku do brány. Konovica v prvých dvoch tretinách mala jasne navrch stretnutiu dominovala a mohla pridať aj ďalšie góly . Najväčšie príležitosti mal A. Bitarovský ktorý buď trafil žrdku alebo bravúrne zasiahol gólman ako pri šanci v 34 minúte. Príležitosti na navýšenie skóre mali aj Rasťo Oravec či J. Valente. Tretia tretina priniesla zmenený obraz hry výmenou brankárov sa čoraz viac do šancí dostávali aj Sokoli ale Rado Oravec ich držal na dištanc a likvidoval jednu šancu za druhou pritom mohlo kľudne udrieť aj na druhej strane Pri záverečnej hre Sokolov bez brankára stanovil konečné skóre Rasťo Oravec.