Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

7. kolo HBKP Konovica 2012 vs. HBKP Sokoli 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 2, úspešne zákroky: 19, úspešnosť: 90.48%

Michal Šinský (chytal 40 minút) inkasoval: 2, úspešne zákroky: 32, úspešnosť: 94.12%
Pavel Oravec (chytal 20 minút) inkasoval: 6, úspešne zákroky: 3, úspešnosť: 33.33%

Góly:

(tučné: HBKP Konovica 2012, kurzíva: HBKP Sokoli 2012)

4': Štefan Šorec (Pavel Oravec)
6': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)
15': Andrej Bitarovský
42': Andrej Bitarovský (Jakub Valente)
45': Michal Šinský (Štefan Šorec)
47': Rastislav Oravec (Jakub Valente)
50': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
52': Martin Šorec (Andrej Bitarovský)
54': Andrej Bitarovský (Jakub Valente)
57': Martin Šorec (Andrej Bitarovský)

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 11.04.2012 17:00

Zápas otvorili vyhraným buly hráči Konovice. Úvod nepriniesol nejaký strhujúci hokejbal a prakticky prvá strela na bránu skončila gólom Radovi Oravcovi prepadol za chrbát pokus Š. Šorca. V ďalšom priebehu začínala mať jasne navrch Konovica a brankár M. Šinský sa musel obracať najprv zviklidoval pokus A. Bitarovského a následne aj Rasťa Oravca. V 6 minúte bolo vyrovnané v prečíslení dvoch proti jednému P. Oravec prihral presne na J. Valentemu ten priťukol A. Bitarovskému ten našiel úplne voľného Rasťo Oravca a ten nemal problém prekonať gólmana Sokolov. O minútu nato si konfontáciu zopakovali ale tentokrát výborne zakročil brankár. Od gólu na 1:1 sa hralo prakticky na jednu bránu Sokoli bránu Konovice takmer neohrozili naopak brankár Sokolov bol neustále v permanencii. V 15 minúte po ďalšej nevynútenej strate dostal možnosť samostatného nájazdu aj A. Bitarovský a hoci na dvakrát predsa skóroval. Konovica mala aj ďalšie príležitosti najmä dvojnásobná dorážka Rasťa Oravca volala po góle. V druhej tretine sa obraz hry nezmenil Konovica ostrelovala bránu Sokolov a M. Šinský sa na nedostatok práce nemohol stažovať predviedol niekoľko dobrých zákrokov a držal Sokolov na dištanc bohužial jeho spoluhráči neboli schopný pomaly ani ohroziť Rada Oravca ten mal prácu iba v závere tretiny keď sa stopercentnej šanci ocitol P. Oravec ale nedal. Na poslednú časť hry sa hľadajú ťažko slová najmä Sokolov za všetko hovorí najmä pomer striel 12:9 v ich prospech a skóre v tretej tretine 6:1 pre Konovica prakticky čo strela to gól v ich sieti. Náhradný brankár P. Oravec evidentne nemal svoj deň a hoci za stavu 3:1 vykresal iskierku M. Šinský . Konovica si zaslúžené víťazstvo nenechala újsť.