Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

6. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Filip Divéky (chytal 60 minút) inkasoval: 2, úspešne zákroky: 26, úspešnosť: 92.86%

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 3, úspešne zákroky: 21, úspešnosť: 87.5%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

9': Martin Koleno (Michal Šinský)
22': Pavel Oravec
35': Jakub Valente
47': Michal Šinský (Filip Divéky)
56': Rastislav Oravec

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 09.04.2012 17:00

Už po pár sekundách hry sa dostal v strele M. Šinský a Rado Oravec výborne zasiahol lapačkou. V ďalšom priebehu mali mierne navrch Sokoli ale nejaké vyložené šance sa nevyskytovali ani na jednej strane až na konci tretiny výborne zasiahol F. Divéky po strele A. Bitarovského a následná dorážka išla mimo. Hneď na začiatku druhej tretiny sa Sokoli dostali do dvojgólového vedenia zásluhou P. Oravca a to si dlho udržiavali. Až na konci druhej tretiny prekvapil inak spoľahlivo chytajúceho z veľkého uhla J. Valente 2:1. Tretia tretina priniesla od úvodu zvýšenú snahu Konovice a aj väčší počet pokusov ale tie zväčša na dobre pozične hrajúcom M. Šinskom a čo prešlo chytil brankár. V 47 minúte sa nadýchol k sólu cez celé ihrisko M. Šinský a po nedôraznej obrane hráčov Konovice ho zakončil úspešne 3:1. Posledná 10 minútovka bola rozhárana ako v poväčšine zápasu hra sa dosť kúskovala buď kvôli postavenian mimo hry ktorých bolo neobvykle veľa alebo nepresnej súhre. Iskierku nádeje vykresal v 56. minúte Rasťo Oravec keď jeho skôr nehodenie ako strela prepadla do siete. V zápase zápasu sa ešte pokúsila Konovica ku krátkej power play ale Sokoli si už víťazstvo postrážili.