Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

25. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Michal Šinský (chytal 60 minút) inkasoval: 4, úspešne zákroky: 42, úspešnosť: 91.3%

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 7, úspešne zákroky: 45, úspešnosť: 86.54%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

10': Pavel Oravec (Tomáš Štiglic)
11': Andrej Bitarovský
12': Pavel Oravec
16': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
22': Pavel Oravec
26': Tomáš Štiglic (Martin Šorec)
39': Jakub Valente
44': Tomáš Štiglic (Martin Šorec)
45': Štefan Šorec (Tomáš Štiglic)
54': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)
60': Martin Šorec (Štefan Šorec)

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 04.06.2012 17:00

Prvá veľká šanca prišla v 5 minúte ale T. Štiglic sa nepresadil. Góly začali padať v druhej polovici prvej tretiny. V 10 minúte sa presadil P. Oravec po prihrávke T. Štliglic ale o minútu bolo vyrovnané A. Bitarovský ušiel po ľavej strane a namieril presne do ľavého rohu. Sokolov dostal znova do vedenia P. Oravec . Do prvej prestávky skóre zrovnal znova A. Bitarovský 2:2. V druhej tretine sa obraz hry nezmenil ale hral sa otvorený hokejbal s miernou prevahou Konovice brankári sa na nedostatok práce nemohli sťažovať a dlho predvádzali jeden lepší zákrok než druhý . Hlavne Konovici robil problém dať gól aj s tých najvyloženejších šancí. V 22minúte naklonil misky váh na stranu sokolov P. Oravec a završil hetrik a o 4 minúty zvýšil na rozdiel dvoch gólov T. Štiglic 4:2, Až v závere druhej tretiny sa predsa len Konovica presadila M. Šorec sa priveľmi hral v obrannom pásme s loptičkou až ju stratil a J. Valente skrytou strelou spoza hráča znížil na rozdiel jediného gólu. V záverečnej časti hry už ale Sokoli nepripustili zvrat a dvoma gólmi v rozpätí jednej minúty sa odpútali na tri góly . Konovica sa dostala k slovu ešte v 54 minúte sa strelou od modrej presadil Rasťo Oravec 6:4. Konečný rezultát zápasu stanovil po peknej akcii M. Šorec 7:4.