Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

24. kolo HBKP Konovica 2012 vs. HBKP Sokoli 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 4, úspešne zákroky: 32, úspešnosť: 88.89%

Tomáš Piešťanský (chytal 60 minút) inkasoval: 5, úspešne zákroky: 25, úspešnosť: 83.33%

Góly:

(tučné: HBKP Konovica 2012, kurzíva: HBKP Sokoli 2012)

12': Jakub Valente (Rastislav Oravec)
13': Štefan Šorec (Michal Šinský)
13': Michal Šinský (Martin Koleno)
14': Michal Šinský
18': Andrej Bitarovský
23': Matúš Krchník (Jakub Valente)
30': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
32': Rastislav Oravec (Jakub Valente)
38': Štefan Šorec

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 31.05.2012 18:00

Po dlhšej dobe sa hral slušný a pohladný hokejbal z oboch strán zo štastným koncom pre Konovicu ale po poriadku. Úvodnú šancu si už tradične vypracovali Sokoli ale do vedenia sa dostala Konovica spoluprácu J. Valenteho s Rasťom Oravcom zakončil prvý menovaný. Z vedenia sa však netešili dlho v rozpätí dvoch minút prišla smršť Sokolov najprv v 13. minúty našiel M.Šinský pred bránou nepokrytého Š. Šorca a bolo 1:1. Po pár sekundách vysunul M. Koleno do brejku M. Šinský ten sa prehnal cez statickú obranu a na dvakrát dopravil loptičku do siete 1:2. To však nebolo všetko o ďalšiu minútu vsietilo na ukazovateli skóre 1:3. Vo vlastnej tretine si M. Šinský vyhral buly pre seba obišiel oboch útočníkov a na modrej čiare stojacemu Rasťovi Oravcovi nasadil jasle a do tretice si vychutnal aj vybiehajúceho brankára a už nemal problém poslať loptičku do opustenej brány efektne aj so sebou. Odpoveď konovice nenechala na seba dlho čakať a ešte do druhej prestávky sa po spornej situácií keď z uhla zakončoval A. Bitarovský .  Loptička sa otrela minimálne o tri žrde bola táto strela nakoniec uznaná ako gólová. 2:3. V druhej tretine prišiel obrat ktorý odštartoval v 23 minúte M. Krchník ktorý si nabehol pred bránu a tečovaná prihrávka J. Valenteho sa od neho odrazila do siete. 3:3. V polovici zápasu sa skóre otočila A. Bitarovský a o chvíľu po ňom Rasťo Oravec naklonili misky váh na stranu Konovice 5:3. Od tohto momentu sa čoraz viac Sokoli púštali do útočenia ale väčšina ich príležitosti končila na dobre chytajúcom Rado Oravcovi alebo na P. Oravcovi ktorý mal už tradične problém streliť gól aj s tých najvyloženejších šancí .Iskierku nádeje vykresal v 38 minúte Š. Šorec ktorý po nekonečnom obliehaní predsa len dostal loptičku do siete. V záverečnej tretine sa hralo podobne ako v závere 2 tretiny Sokoli vedomý si gólového deficitu sa tlačili do útoku a konovica čakali na brejky šance sa striedali na oboch stranách ale gólmani svoje tímy držali nad vodou. V 60 minúte prišlo ešte k jednej spornej situácií M. Šinský sa rútil na Rada Oravca spravil klučku do ľava ale gólman  ho v poslednej chvíli pre zakončením podrazil hokejkou a zamedzil zakončeniu do opustenej brány. Prekvapujúco prišlo len k menšiemu trestu. Sokoli však v krátkej 20 sekundovej presilovke okrem jednej slabej strely viac nestihli a tak konovica vydolovala víťazstvo.