Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

21. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Pavel Oravec (chytal 20 minút) inkasoval: 1, úspešne zákroky: 9, úspešnosť: 90%
Michal Šinský (chytal 40 minút) inkasoval: 4, úspešne zákroky: 23, úspešnosť: 85.19%

Jakub Valente (chytal 60 minút) inkasoval: 6, úspešne zákroky: 24, úspešnosť: 80%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

10': Adam Pista
19': Rastislav Oravec (Radovan Oravec)
30': Rastislav Oravec
31': Rastislav Oravec (Adam Pista)
34': Pavel Oravec (Štefan Šorec)
37': Pavel Oravec (Štefan Šorec)
38': Martin Koleno (Štefan Šorec)
43': Michal Šinský (Štefan Šorec)
49': Adam Pista
53': Martin Koleno (Michal Šinský)
54': Martin Koleno (Štefan Šorec)

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 24.05.2012 17:30

Konovica mala výborný vstup do zápasu rýchlo sa dostala do 2 gólového vedenia a nepúštala Sokolov do šancí. Gólman Sokolov síce robil v bráne čo mohol ale ani on nestačil na všetko a Rasťo Oravec ho ešte v druhej tretine dvakrát prekonal a Konovica viedla 4:0. Ani to jej však na víťazstvo nestačilo ešte v poslednej trojminútovke druhej tretiny Sokoli zvýšili aktivitu a výsledkom bolo zníženie na 3:4. V záverečnej tretine Sokoli aj vyrovnali na 4:4 ale A. Pista dokázal dostať Konovicu ešte raz do vedenia ale ani to im nestačilo a M. Koleno v rozpätí 1 minúty otočil skóre a stanovil konečný rezultát na 6:5