Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

20. kolo HBKP Konovica 2012 vs. HBKP Sokoli 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Jakub Valente (chytal 60 minút) inkasoval: 6, úspešne zákroky: 24, úspešnosť: 80%

Michal Šinský (chytal 60 minút) inkasoval: 3, úspešne zákroky: 30, úspešnosť: 90.91%

Góly:

(tučné: HBKP Konovica 2012, kurzíva: HBKP Sokoli 2012)

3': Štefan Šorec
5': Radovan Oravec
31': Rastislav Oravec (Radovan Oravec)
37': Martin Šorec (Pavel Oravec)
38': Martin Koleno (Štefan Šorec)
42': Štefan Šorec (Pavel Oravec)
45': Tomáš Štiglic (Martin Koleno)
46': Pavel Oravec (Martin Koleno)
50': Radovan Oravec

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 23.05.2012 20:00

Lepší štart do zápasu mali Sokoli a Š. Šorec v 3 minúte otvoril skóre ale už o 2 minúty bolo vyrovnané v samostatnom nájazde sa presadil Rado Oravec 1:1, V ďalšom priebehu prvej tretine mali jasne navrch hráči konovice ale gól už nestrelili . Druhá čast hry priniesla opačný priebeh Sokoli búšili do súpera a Konovica sa len sporadicky dostávala do príležitosti. Jednu z nich aj využili a Rasťo Oravec otočil skóre 2:1. To bolo ale ich posledné slovo v 2 tretine najprv vyrovnal M. Šorec a v 38 minúte aj M. Koleno 3:2, Akékoľvek šance na úspech hráčov Konovice boli zhatené už po 6 minútach keď troma gólmi rozhodli o osude tohto zápasu. Š. Šorec, T. Štliglic a P. Oravec. V 50 minúte prišla už len kozmetická úprava výsledku po druhýkrát sa presadil Rado Oravec 3:6.