Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

5. kolo HBKP Konovica 2012 vs. HBKP Sokoli 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 1, úspešne zákroky: 30, úspešnosť: 96.77%

Pavel Oravec (chytal 20 minút) inkasoval: 1, úspešne zákroky: 11, úspešnosť: 91.67%
Michal Šinský (chytal 20 minút) inkasoval: 4, úspešne zákroky: 20, úspešnosť: 83.33%
Tomáš Daniš (chytal 20 minút) inkasoval: 2, úspešne zákroky: 8, úspešnosť: 80%

Góly:

(tučné: HBKP Konovica 2012, kurzíva: HBKP Sokoli 2012)

2': Rastislav Oravec (Jakub Valente)
5': Rastislav Oravec (Matúš Krchník)
12': Jakub Valente (Rastislav Oravec)
18': Rastislav Oravec (Martin Šorec)
24': Štefan Šorec (Michal Šinský)
32': Jakub Valente (Rastislav Oravec)
48': Jakub Valente (Martin Šorec)
53': Rastislav Oravec (Jakub Valente)

Tresty:

Rastislav Oravec: 2 minút

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 04.04.2012 16:30

Konovica mala raketový vstup do zápasu už v 2 minúte zobral J. Valente loptičku Š. Šorcovi prihral presne Rasťovi Oravcovi a ten zblízka nemal problém skórovať. Prvá tretina bola plne v réžii Konovice Sokolom nedovolila takmer nič a naopak brankár Sokolov sa musel mať neustále na pozore . Ďalšia chyba Sokolov keď na modrej čiary zostal nikým neatakovaný Rasťo Oravec a výborne prevedeným blafákom nedal šancu brankárovi 2:0 . Prevaha Konovice bola obrovská ďalšiu príležitosť mal Rasťo Oravec a vzápätí M. Krchník a do tretice sa zblízka nepresadil ani A. Pista . Brankár Sokolov M. Šinský sa v bránke rozhodne nenudil a predviedol niekoľko výborných zákrokov jeden z nich prišiel po výbornom uvoľnení Rasťa Oravca ktorý adresoval presnú prihrávku na J. Valenteho na ktorého zívala prázdna a len zázračný zákrok betónom zabránil gólu. Situácia sa však o chvíľu zopakovala tentokrát už úspešne 3:0. To však nebolo zo strany Konovice v prvej tretine všetko na 4:0 zvyšoval opäť aktívne hrajúci Rasťo Oravec a brankára Sokolov mohlo v bráne aj poraziť keď jeho obrana mala deň otvorených dverí a to ešte zlikvidoval ďalšie dve vyložené šance. Jedinú ako tak vážnu šancu Sokolov skrotil Rado Oravec. V druhej tretine došlo k zmene na brankárskom poste Sokolov a rozdiel v hre bol okamžitý hra sa vyrovnala a prišli aj šance a jednu z nich so šťastím premenil Š. Šorec a znížil na 1:4 To avšak bolo všetko z ich strany góly dávali už len hráči Konovice. Piaty kúsok pridal hádam na piatu doražku zblízka J. Valente . Sokoli aj napriek obrovskej snahe gól už nedali jednak nemali štastie v zakončení alebo ich pokusy likvidoval s prehľadom chytajúci Rado Oravec. V poslednej časti hry ešte zavŕšil hetrik J.Valente hetrik a Rasťo Oravec pridal svoj štvrtý gól a to ešte netrafil prázdnu bránku asi z 5 metrov. To však už nič nezmenilo na jednoznačne zaslúženej výhre Konovice 7:1.