Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

19. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Michal Šinský (chytal 40 minút) inkasoval: 1, úspešne zákroky: 22, úspešnosť: 95.65%
Pavel Oravec (chytal 20 minút) inkasoval: 4, úspešne zákroky: 3, úspešnosť: 42.86%

Radovan Oravec (chytal 40 minút) inkasoval: 6, úspešne zákroky: 24, úspešnosť: 80%
Jakub Valente (chytal 20 minút) inkasoval: 4, úspešne zákroky: 12, úspešnosť: 75%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

10': Tomáš Štiglic (Štefan Šorec)
13': Tomáš Štiglic (Pavel Oravec)
17': Štefan Šorec (Pavel Oravec)
18': Tomáš Štiglic
19': Pavel Oravec (Štefan Šorec)
38': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)
39': Tomáš Štiglic (Štefan Šorec)
43': Michal Šinský (Štefan Šorec)
47': Rastislav Oravec (Radovan Oravec)
50': Andrej Bitarovský
51': Tomáš Štiglic (Michal Šinský)
52': Štefan Šorec
56': Michal Šinský (Tomáš Štiglic)
57': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)
59': Rastislav Oravec

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 21.05.2012 18:00

Sokoli išli od úvodu za víťazstvom v bráne mali výborne chytajúceho M. Šinského a útok sa výnimočne presadzoval a rýchlo išli do trháku po 1 tretine svietil stav 3:0, Konovici sa v koncovke nedarilo nedokázala premienať ani tie najvyloženejšie šance ako napriklad Rasťo Oravec ktorý sám pred prázdnou bránou neuspel ani na dvakrát a Sokoli trestali každú chybu. až v závere druhej časti hry sa Konivca presadila spoza brány prihral presne A. Bitarovský na nikým neatakovaného Rasťa Oravca a ten zblízka nemohol nedať 5:1. V posledných sekundách ešte zvýšil na 6:1. T. Štiglic. V tretej tretine sa hral otvorený hokejbal z oboch strán šancí bolo dostatok a otázkou bolo iba výsledné skóre ktoré sa napokon zastavilo na čísle 10:5 v prospech Sokolov.