Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

4. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Michal Šinský (chytal 40 minút) inkasoval: 2, úspešne zákroky: 21, úspešnosť: 91.3%
Pavel Oravec (chytal 20 minút) inkasoval: 1, úspešne zákroky: 6, úspešnosť: 85.71%

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 4, úspešne zákroky: 28, úspešnosť: 87.5%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

2': Štefan Šorec
18': Tomáš Štiglic (Pavel Oravec)
25': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
31': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
44': Michal Šinský
48': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)
53': Michal Šinský (Tomáš Štiglic)

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 02.04.2012 16:30

Lepšie do stretnutia vstúpili Sokoli a po chybe v obrannom pásme trestal gólom Š. Šorec 1:0. V ďalšom priebehu mali viac z hry Sokoli ale väčšie šance mala Konovica dve veľké pohotovo zviklidoval brankár Sokolov . V závere prvej tretiny sa podarilo Sokolom zvýšiť stav keď konečne poriadne zakombinovali a na konci akcie bol T. Štiglic. 2:0. Do druhej tretiny nastúpila Konovica omnoho aktívnejšie a brankár Sokolov sa musel obracať po šanciach Bitarovského či Oravca. Spolupráca týchto dvoch menovaných nakoniec priniesla ovocie v podobe gólu prvého menovaného ktorý po tvrdej strele dorazil loptičku sa bezmocného M. Šinského. Tento gól ešte viac naštartoval Konovica a tej sa nakoniec podarilo vyrovnať keď v prečíslení dvoch proti jednému najprv nepochodil Rasťo Oravec ale z následnej dorážky už A. Bitarovský skóroval 2:2. V poslednej tretine došlo v bránke Sokolov opäť k zmene do nej sa postavil P. Oravec a Sokoli prebrali v útoku iniciatíva a začali si vytvárať nebezpečne príležitosti a jednu z nich spálil M. Šinský ten si situáciu vynahradil keď po zmätku v obrane dorazil loptičku po vlastnej strele keď ju neupratal do bezpečia Rasťo Oravec. Ten svoje zaváhanie napravil o pár minút nato dorazil z tesnej blízkosti na dvakrát loptičku za chrbát P. Oravec keď sa dôrazom presadil pred bránou v súboji s Š. Šorcom. Netrvalo však dlho a M. Šinský opäť dostal Sokolov do vedenia keď v prečíslení prihral presne T. Štiglic a M. Šinský strelou ťahom trafil presne medzi betóny brankára. V závere sa už Konovici nepodarilo vyrovnať práve naopak mohli ešte inkasovať ale skóre sa už nemenilo.