Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

3. kolo HBKP Konovica 2012 vs. HBKP Sokoli 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Jakub Valente (chytal 60 minút) inkasoval: 4, úspešne zákroky: 18, úspešnosť: 81.82%

Pavel Oravec (chytal 20 minút) inkasoval: 0, úspešne zákroky: 9, úspešnosť: 100%
Michal Šinský (chytal 40 minút) inkasoval: 3, úspešne zákroky: 11, úspešnosť: 78.57%

Góly:

(tučné: HBKP Konovica 2012, kurzíva: HBKP Sokoli 2012)

1': Rastislav Oravec (Martin Šorec)
27': Pavel Oravec (Štefan Šorec)
29': Andrej Bitarovský (Matúš Krchník)
32': Rastislav Oravec
38': Štefan Šorec (Michal Šinský)
44': Michal Šinský (Martin Koleno)
50': Štefan Šorec (Michal Šinský)

Tresty:

Rastislav Oravec: 2 minút
Andrej Bitarovský: 2 minút

Pavel Oravec: 4 minút

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 28.03.2012 17:00

Konovica mala raketový nástup keď hneď prvý pobyt v útočnom pásme a prvej strely na bránu sa dostali do vedenia. Presadil sa Rasťo Oravec. V prvej tretine mali jasne navrch hráči Konovice vytvorili si dostatok príležitosti a mohli viesť aj o viac ako len jeden gól. Sokoli často prepadávali v útočnom pásme a nechávali Konovici veľa priestoru na zakončenia. V prostrednej časti hry sa podarilo Sokolom vyrovnať keď po šikovnom nahdení Š. Šorca na bránu sa zblízka presadil P. Oravec. Gól však Sokolom nepomohol práve naopak na koňa sa prakticky po necelých dvoch minútach dostala Konovica keď misky váh naklonil presnou strelou A. Bitarovský a o ďalšie 3 minúty bolo už o dva góly keď sa perfektne prevedeným blafákom presadil opäť Rasťo Oravec 3:1. Po tomto góle Sokoli vymenili brankára a hra sa okamžite vyrovnala a do druhej prestávky znížil v skrumáži Š. Šorec 3:2. Tretia tretina priniesla hneď od úvodu nápor Sokolov ktorí sa hnali za vyrovnaním. Obrovskú šancu najprv spálil M. Šinský po presnej a ideálne načasovanej prihrávky od M. Kolena trafil iba žrdku. Všetko si táto dvojica vynahradila neskôr situácia sa zopakovala a M. Šinský tentokrát nezaváhal a so vzduchu usmernil loptičku do pravého vinkla 3:3. Útočná snaha Sokolov nepoľavila a hnali sa za víťazstvom museli sa však mať na pozore pretože Konovica neustále hrozila. Rozhodnutie prišlo v 50 minúte keď v situácii dvoch na jedného sa M. Šinský neulakomil na strelu našiel pred bránou Š. Šorca a ten skóroval 3:4. V záverečnej 10 minútovke mala Konovica ešte príležitosť vyrovnať ale presilovu hru nevyužili a ani power play v poslednej minúte hry.