Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

18. kolo HBKP Konovica 2012 vs. HBKP Sokoli 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 9, úspešne zákroky: 27, úspešnosť: 75%

Michal Šinský (chytal 40 minút) inkasoval: 3, úspešne zákroky: 24, úspešnosť: 88.89%
Pavel Oravec (chytal 20 minút) inkasoval: 3, úspešne zákroky: 7, úspešnosť: 70%

Góly:

(tučné: HBKP Konovica 2012, kurzíva: HBKP Sokoli 2012)

12': Tomáš Štiglic (Martin Koleno)
26': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
30': Rastislav Oravec (Jakub Valente)
31': Rastislav Oravec (Jakub Valente)
37': Štefan Šorec (Tomáš Štiglic)
39': Štefan Šorec (Martin Koleno)
42': Andrej Bitarovský
44': Andrej Bitarovský (Jakub Valente)
45': Michal Šinský (Martin Koleno)
46': Michal Šinský
47': Rastislav Oravec
48': Michal Šinský (Martin Koleno)
53': Michal Šinský (Martin Koleno)
55': Martin Koleno (Michal Šinský)
59': Michal Šinský

Tresty:

Rastislav Oravec: 2 minút

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 17.05.2012 18:00

Už od úvodu mali viac z hry Sokoli ale paradoxne väčšie šance si vypracovali hráči Konovice . Skóre však otvoril v 8 minúte T. Štliglic a Sokoli išli do vedenia. Aj napriek miernej prevahe nedokázali Sokoli vpredu takmer nič vymyslieť a mohli pykať keď sa viac krát k dobrému zakončeniu dostal A. Bitarovský ale neuspel . V druhej tretine sa obraz hry nezmenil Sokoli hrali nevýrazne v útoku kopili chyby a hoci zo začiatku tretiny ich gólman ešte držal na vodou v 26 minúte už bol na opakovanú dorážku A. Bitarovského bezmocný. Ďalší trest prišiel v 30 minúte a tentoraz sa zblízka presadil Rasťo Oravec a otočil skóre. Do tretice využil ležérne bránenie Sokolov Rasťo Oravec ktorý nemal najmenší problém dorazil prudkú strelu A. Bitarovského. 3:1. Sokoli pokračovali v útlme ale prebral ich kontaktný gol Š. Šorca po chybe Rasťo Oravca vo vlastnej tretine a ešte do druhej prestávky ten istý hráč aj zrovnal stav. Tretia tretina bola otvorená z oboch strán ale Sokoli sa viac tlačili do útoku začo však pykali Konovica dvoma gólmi odskočila na 5:3. Lenže M. Šinský 45 minúte dvoma gólmi vyrovnal. 47. minúta priniesla kuriózny gól Konovice A. Bitarovský si nahodil loptičku za bránu tá sa však odrazila do bránkoviska a dezorientovaný gólman loptičku nevidel a tá po dorážke skončila v sieti. . Sokol však už o minútu vyrovnali opäť sa trafil M. Šinský. 6:6. Definitívny zlom priniesla 53 minúta a víťazný gól M. Šinského na ktorý už hráýči konovice nedokázali odpovedať a naopak v závererečnej 5 minútovke ešte dvakrát inkasovali.