Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

17. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Michal Šinský (chytal 40 minút) inkasoval: 2, úspešne zákroky: 13, úspešnosť: 86.67%
Pavel Oravec (chytal 22 minút) inkasoval: 3, úspešne zákroky: 6, úspešnosť: 66.67%

Radovan Oravec (chytal 62 minút) inkasoval: 6, úspešne zákroky: 27, úspešnosť: 81.82%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

7': Martin Šorec
8': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)
25': Andrej Bitarovský (Jakub Valente)
43': Jakub Valente (Andrej Bitarovský)
46': Rastislav Oravec (Jakub Valente)
50': Michal Šinský (Štefan Šorec)
53': Michal Šinský
57': Andrej Bitarovský (Jakub Valente)
57': Michal Šinský
59': Michal Šinský
62': Michal Šinský (Martin Šorec)

Tresty:

Michal Šinský: 2 minút

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 16.05.2012 17:30

Prvé dve tretiny priniesli nezáživný hokejbal minimum priležitosti a nízky počet striel hlavne zo stany Konovice sa čakalo ďaleko viac ale pekne po poriadku skóre otvoril v 7 minúte presnou strelou od modrej čiary M. Šorec a sokoli viedli ale už o ďalšiu bolo vyrovnané keď peknú akciu zakončil Rasťo Oravec. 1:1. Konovica išla do vedenia v 25 minúte zblízka sa presadil A. Bitarovský. Sokoli ešte do druhej prestávky vyrovnať ale v obrovských príležitostiach zlyhali a najmä trestné strieľanie po faule Rasťo Oravca mohol P. Oravec vyriešiť lepšie. Záverečná časť hry priniesla zvýšené úsilie a aj góly . O navýšenie vedenia Konovice sa postaral J. Valente keď jeho strela spoza polovice prekvapujúco skončila v sieti. V 46. minúte už bolo 4:1 peknú individuálnu akciu zakončil gólovo Rasťo Oravec. Po tomto góle prišla ofenzívna smršť Sokolov . Hlavným protagonistom bol M. Šinský ktorý troma gólmi vyrovnal na 4:4. V 57 minúte sa štastena priklonila na stranu Konovice A. Bitarovský prihrával pred bránu a P. Oravec si neštastne zrazil loptičku do siete. Ani tento gól však o osude zápasu nerozhodol a v 59 minúte poslal zápas do predĺženia M. Šinský a v ňom už po necelých dvoch minútach a chybe hráčov Konovice v strednom pásme prečíslení dvoch proti jednému si M. Šinský na dvakrát vymenil prihrávku s M. Šorcom a vsietil víťazný gól.