Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

4. kolo A-Tím Pravotice vs. Konovica Pravotice (PHBL18)

Brankári:

Jakub Valente (chytal 60 minút) inkasoval: 8, úspešne zákroky: 37, úspešnosť: 82.22%

Kristian Menšik (chytal 60 minút) inkasoval: 6, úspešne zákroky: 33, úspešnosť: 84.62%

Góly:

(tučné: A-Tím Pravotice, kurzíva: Konovica Pravotice)

2': Martin Koleno (Rastislav Oravec)
5': Tono Bitarovský (Tomáš Piešťanský)
10': Michal Šinský (Martin Koleno)
22': Juraj Graňačka (Tono Bitarovský)
24': Tono Bitarovský (Tomáš Piešťanský)
26': Tomáš Piešťanský (Radovan Oravec)
29': Michal Šinský (Martin Koleno)
35': Radovan Oravec (Matúš Šinský)
42': Michal Šinský
43': Andrej Juránek
49': Martin Šorec
50': Andrej Juránek (Pavel Oravec)
51': Tomáš Piešťanský
53': Andrej Juránek

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 07.06.2018 18:45

4. kolo PHBL začalo za veľkého potlesku domáceho fan-klubu. Toto krásne gesto pomoho A-teamu bojovať srdcom. Prvá tretina bola opať vyrovnaná ako posledné sretnutia, strelecky aj skórovo. Druhá tretina patrila A-teamu ktorý si si dokázal vytvoriť gólový náskok. Tretia tretina zas naopak patrila Konovici,ktorá sa dokázala po hroznej druhéj tretine vschopiť, vyrovnať a získať si aj náskok ktorý si do konca zápasu udržala. Po zaznení poslednej sirény bol stav 6:8 pre hostí z Konovice! Gratulujeme!