Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

3. kolo Konovica Pravotice vs. A-Tím Pravotice (PHBL18)

Brankári:

Alex Frič (chytal 60 minút) inkasoval: 8, úspešne zákroky: 44, úspešnosť: 84.62%

Jakub Valente (chytal 60 minút) inkasoval: 11, úspešne zákroky: 53, úspešnosť: 82.81%

Góly:

(tučné: Konovica Pravotice, kurzíva: A-Tím Pravotice)

3': Adam Pista
4': Andrej Juránek (Pavel Oravec)
9': Tono Bitarovský (Adam Pista)
25': Martin Šorec (Michal Šinský)
26': Andrej Juránek (Michal Šinský)
27': Martin Šorec (Michal Šinský)
29': Radovan Oravec
31': Adam Pista
33': Martin Koleno
36': Rastislav Oravec
37': Radovan Oravec
37': Michal Šinský (Andrej Juránek)
38': Andrej Juránek (Michal Šinský)
39': Tono Bitarovský (Radovan Oravec)
43': Radovan Oravec
45': Andrej Juránek (Pavel Oravec)
48': Michal Šinský (Martin Koleno)
52': Martin Šorec (Andrej Juránek)
53': Tono Bitarovský (Matúš Šinský)

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Adam Pista: 2 minút

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 05.06.2018 19:15

Zápas začal vyrovnane a v takom duchu bola aj celá prva tretina. Druhú tretinu Konovica využila viac šancí a získala si bodový náskok. Posledná tretina začala opäť vyrovnanejšie. Žial A-Teamu už nestačili sily a brankár hostí Jakub Valente bol hlavný hrdina tretej tretiny. Konečný stav 11:8 pre domácich z Konovice! Gratulujeme!