Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

16. kolo HBKP Konovica 2012 vs. HBKP Sokoli 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 4, úspešne zákroky: 26, úspešnosť: 86.67%

Michal Šinský (chytal 40 minút) inkasoval: 6, úspešne zákroky: 34, úspešnosť: 85%
Pavel Oravec (chytal 20 minút) inkasoval: 2, úspešne zákroky: 7, úspešnosť: 77.78%

Góly:

(tučné: HBKP Konovica 2012, kurzíva: HBKP Sokoli 2012)

7': Andrej Bitarovský
10': Martin Koleno (Pavel Oravec)
11': Jakub Valente (Adam Pista)
13': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)
20': Štefan Šorec (Pavel Oravec)
35': Rastislav Oravec (Adam Pista)
40': Rastislav Oravec
41': Jakub Valente (Andrej Bitarovský)
46': Michal Šinský (Martin Koleno)
47': Jakub Valente
50': Adam Pista (Andrej Bitarovský)
55': Martin Koleno (Štefan Šorec)

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 10.05.2012 18:00

V prvej tretine bola hra zväčša vyrovnaná mierne navrch mala Konovica dostala sa do vedenia a udržiavala si jednogólový náskok. Až v druhej tretine prišiel markantný rozdiel Konovica spustila doslova kanonádu a v rozpätí dvoch minút letelo na gólmana Sokolov 10 striel ale ani jedna sa gólov neskončilo keď M. Šinský predviedol niekoľko výborných zákrokov na druhej strane ihriska sa hra odohrávala zriedkavo . Tlak Konovice priniesol ovocie v 35 minúte J. Valente po spolupráci s Rasťom Oravcov zvýšil na 4:2. Rozhodujúci moment vo vývoji zápasu prišiel na konci druhej tretiny. Konovica v poslednej minúte strelila dva góly a odskočila na 6:2. V záverečenje tretine aj napriek výmene brankárov a snahe Sokolov sa už výsledok dramaticky nezmenil a Konovica zvíťazila 8:4.