Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

15. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Michal Šinský (chytal 58 minút) inkasoval: 8, úspešne zákroky: 38, úspešnosť: 82.61%

Radovan Oravec (chytal 0 minút) inkasoval: 8, úspešne zákroky: 25, úspešnosť: 75.76%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

1': Jakub Valente (Rastislav Oravec)
12': Jakub Valente (Andrej Bitarovský)
14': Pavel Oravec (Štefan Šorec)
15': Pavel Oravec (Martin Koleno)
17': Andrej Bitarovský (Jakub Valente)
23': Martin Koleno (Pavel Oravec)
30': Adam Pista (Rastislav Oravec)
34': Rastislav Oravec (Jakub Valente)
38': Pavel Oravec (Štefan Šorec)
49': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
50': Martin Koleno (Pavel Oravec)
56': Andrej Bitarovský (Adam Pista)
57': Jakub Valente (Andrej Bitarovský)
59': Michal Šinský (Štefan Šorec)
59': Jakub Valente (Andrej Bitarovský)
60': Michal Šinský (Pavel Oravec)
60': Pavel Oravec (Tomáš Štiglic)

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Rastislav Oravec: 2 minút

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 09.05.2012 18:00

Už po pár sekundách hry sa Konovica dostala do vedenia Rasťo Oravec zakombinoval s J. Valentem a ten otvoril skóre. V ďalšom priebehu sa hra vyrovnala a veľa príležitosti sa nerodilo. Jednu z nich v 12 minúte využil na druhý gól opäť J. Valente . Sokoli ale dokázali rýchlo odpovedať a P. Oravec najprv znížil a o ďalšiu minútu aj vyrovnal. Do prvej prestávky ale A. Bitarovský naklonil misky váh na stranu Konovice 3:2. Konovica bola neustále vo vedení a Sokoli iba doťahovali až v záverečnej tretine dokázali odskočiť na rozdiel troch gólov 8:5. V závere Sokoli vrhli všetko do útoku 2 minúty pred koncom odvolali brankára a hoci hneď aj inkasovali podarilo sa im ešte zápas zdramatizoval a 3 sekundy pred koncom znížil na rozdiel jediného gólu ale na viac to už nestačilo a pripísali si ďalšiu prehru.