Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

13. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Tomáš Piešťanský (chytal 60 minút) inkasoval: 9, úspešne zákroky: 25, úspešnosť: 73.53%

Jakub Valente (chytal 60 minút) inkasoval: 11, úspešne zákroky: 22, úspešnosť: 66.67%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

7': Štefan Šorec (Michal Šinský)
9': Radovan Oravec
10': Tomáš Štiglic
19': Rastislav Oravec (Radovan Oravec)
20': Radovan Oravec
23': Michal Šinský (Martin Koleno)
25': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
26': Rastislav Oravec (Matúš Krchník)
28': Tomáš Štiglic (Pavel Oravec)
29': Martin Koleno (Tomáš Štiglic)
30': Michal Šinský (Martin Koleno)
37': Tomáš Štiglic (Michal Šinský)
39': Martin Koleno (Štefan Šorec)
42': Tomáš Štiglic (Michal Šinský)
43': Andrej Bitarovský
50': Michal Šinský
53': Radovan Oravec (Andrej Bitarovský)
54': Andrej Bitarovský
57': Štefan Šorec (Michal Šinský)

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Rastislav Oravec: 2 minút

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 30.04.2012 17:00

Už tradične sa ako prvý dostali k slovu Sokoli a v 7 minúte otvoril skóre Š. Šorec. Zakrátko nato bolo zrovnané keď sa presadila nová útočná akvizícia Konovice Rado Oravec ale o ďalšiu minútu dostal Sokolov opäť do vedenia T. Štiglic. Posledné slovo v prvej tretine mal Rasťo Oravec a vyrovnal na 2:2. Konovica mala raketový nástup do 2 časti hry a Rado Oravec otočil skóre. Zápas bol ako na hojdačke raz viedlo jedno mužstvo potom zase druhé vedenie sa neustále striedalo . Konovica odskočila na 5:3 ale ešte do druhej prestávky Sokoli sériou 5 gólov zvrátili skóre na 8:5 a na začiatku tretej tretiny už na 9:5 a vyzeralo byť po zápase. Konovica sa nevzdávala a nádej vlial A. Bitarovský dvoma gólmi v rozpätí 1 minúty . V 50 minúte síce M. Šinský zvýšil na 10:7 ale črtala sa dráma po chybách v obrane najprv Rado Oravec a po ňom aj A. Bitarovský vsietili gól a razom bolo 10:9. Definitívne K.O Konovica uštedril tri minúty pred koncom Š. Šorec.