Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

12. kolo HBKP Konovica 2012 vs. HBKP Sokoli 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 6, úspešne zákroky: 34, úspešnosť: 85%

Michal Šinský (chytal 60 minút) inkasoval: 10, úspešne zákroky: 60, úspešnosť: 85.71%

Góly:

(tučné: HBKP Konovica 2012, kurzíva: HBKP Sokoli 2012)

3': Pavel Oravec (Štefan Šorec)
4': Andrej Bitarovský
13': Andrej Bitarovský (Martin Šorec)
16': Pavel Oravec (Tomáš Štiglic)
17': Pavel Oravec (Štefan Šorec)
26': Pavel Oravec (Štefan Šorec)
28': Pavel Oravec (Tomáš Štiglic)
32': Jakub Valente
33': Tomáš Štiglic (Pavel Oravec)
36': Martin Šorec (Rastislav Oravec)
42': Andrej Bitarovský
46': Jakub Valente (Martin Šorec)
48': Rastislav Oravec (Jakub Valente)
51': Adam Pista (Jakub Valente)
57': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)
58': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)

Tresty:

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 26.04.2012 17:00

Úvod ako aj v predchádzajúcom zápase aj tentokrát vyšiel lepšie Sokolom . V 3 minúte otvoril skóre P. Oravec. Zápas sa niesol v ofenzívnom pojatí hry o čom jasne hovorí pomer striel 70:40 . V prvých dvoch tretinách mali navrch Sokoli strelecky explodoval hlavne P. Oravec ktorý sa podieľal na všetkých 6 góloch keď 5 sám dal a na šiesty prihrával. Sokoli hrali výborne premieňali šance dobre bránili a držali 3 gólový náskok. Konovica už takmer rezignovala ale na nohy ich postavil gól M. Šorca v 36 minúte a v tretej tretine sa začali diať veci. Sokoli odpadli vrátili sa k hre ktorá ich práve nezdobila robili jednu chybu za druhou vpredu prakticky nič nevymysleli a brankár M. Šinský sa musel obracať čo to len išlo. Hneď na začiatku tretiny znížil A: Bitarovský a 46. minúte vyrovnal J. Valente. Brána Sokolov bola pod neustálou paľbou a ani niekoľko zázračných zákrokov M. Šinského alebo správne postavené žrdky nakoniec nepomohli. V 48 minúte Rasťo Oravec dokonal obrat. 7:6. O tri minúte do otvorenej obrany Sokolov vnikol A. Pista a strelou do ľavého horného rožku zvýšil na 8:6 a dá sa povedať že bolo po zápase Sokoli už nemali fyzické sily na zvrat v zápase a v závere ešte dvakrát inkasovali.