Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

11. kolo HBKP Sokoli 2012 vs. HBKP Konovica 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Tomáš Piešťanský (chytal 60 minút) inkasoval: 9, úspešne zákroky: 27, úspešnosť: 75%

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 7, úspešne zákroky: 30, úspešnosť: 81.08%

Góly:

(tučné: HBKP Sokoli 2012, kurzíva: HBKP Konovica 2012)

3': Tomáš Štiglic (Štefan Šorec)
13': Rastislav Oravec (Jakub Valente)
18': Michal Šinský (Pavel Oravec)
19': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
19': Andrej Bitarovský (Jakub Valente)
20': Michal Šinský (Pavel Oravec)
22': Andrej Bitarovský (Adam Pista)
25': Štefan Šorec
28': Andrej Bitarovský (Adam Pista)
30': Rastislav Oravec
35': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)
43': Michal Šinský (Tomáš Štiglic)
44': Michal Šinský (Pavel Oravec)
46': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)
47': Michal Šinský
49': Andrej Bitarovský (Rastislav Oravec)

Tresty:

Tomáš Štiglic: 2 minút

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 25.04.2012 17:00

Úvod zápasu priniesol rýchly gól už v tretej minúte o ktorý sa postaral T. Štiglic. V ďalšom priebehu prvej tretiny mali navrch Sokoli dostávali sa do väčších príležitosti a neustále hrozili . V 13 minúte vyrovnal skóre Rasťo Oravec. V posledných dvoch minútach prvej tretiny sa roztrhlo vrece s gólmi najprv dostal Sokolov do vedenia M. Šinský aby následne po peknej akcii bolo zrovnané a ešte v tej istej minúte sa Konovica po prvýkrát dostala aj do vedenia keď ľahkú strelu A. Bitarovského T. Pieštanský nedokázal pokryť . To však nebolo všetko a v posledných sekundách prvej tretiny nechytatelnou strelou M. Šinského do ľavého horného rožku svietilo na ukazovateli skóre 3:3. Prostredná časť priniesla podobný scenár avšak z obráteným priebehou hry. Konovica získavala postupne prevahu a výsledkom boli aj góly. Na ten na 4:3 síce po nedorozumení Rada Oravca s J. Valentem dokázal odpovedať Š. Šorec ale sériou 3 góloch išla Konovica do trháku a skóre mohlo byť aj vyššie ale brankári si postavili dobre tyčky a mali aj štastie. V tretej tretine vrhli Sokoli všetko do útoku nemali načo čakať ak chceli niečo spraviť s výsledkom a v rozpäťí 1 minúte sa im podarilo dotiahnúť na jeden gól. Prakticky ihneď po rozohrávke bolo opäť o dva góly zásluhou Rasťa Oravca . Naháňačka pokračovala ďalej M. Šinský vyhral buly a strelou švihom spoza hráča znížil na 7:8. V 49. minúte Konovica zase odskočila na rozdiel dvoch gólov keď spoluprácu Rasťa Oravca s A. Bitarovským zakončil druhý menovaný. V tretej tretine mala hra rýchly spád hralo sa hore dole . Tri minúty pred koncom fauloval T. Štiglic v útočnom pásme J. Valenteho a Konovica mala možnosť presilovky . Tú však zahrala katastrofálneho nedostala sa prakticky k zakončenia a mohla byť rada že neinkasovala výborne zákroky predviedol Rado Oravec na dvakrát proti M. Šinskému a na tretíkrát mu pomohla aj žrdka konečené skóre 7:9.