Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

10. kolo HBKP Konovica 2012 vs. HBKP Sokoli 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 6, úspešne zákroky: 29, úspešnosť: 82.86%

Pavel Oravec (chytal 20 minút) inkasoval: 0, úspešne zákroky: 6, úspešnosť: 100%
Filip Divéky (chytal 40 minút) inkasoval: 2, úspešne zákroky: 15, úspešnosť: 88.24%

Góly:

(tučné: HBKP Konovica 2012, kurzíva: HBKP Sokoli 2012)

8': Michal Šinský (Štefan Šorec)
17': Rastislav Oravec
26': Tomáš Štiglic (Michal Šinský)
28': Pavel Oravec (Štefan Šorec)
33': Jakub Valente
35': Tomáš Štiglic (Štefan Šorec)
41': Štefan Šorec
59': Štefan Šorec (Michal Šinský)

Tresty:

Rastislav Oravec: 2 minút

Nikto z tímu nebol v tomto zápase trestaný.

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 24.04.2012 17:00

Lepší vstup do zápasu mali Sokoli a prvú šancu si už tradične vypracoval P. Oravec ale bez úspechu. Prvý gól padol v 8 minúte po spolupráci Š. Šorca s M. Šinským a druhý menovaný otvoril skóre. Sokoli ďalej pokračovali v aktívnej hre a mali možnosti na navýšenie skóre ale Rado Oravec bol proti. Konovica prvýkrát vážnejšie pohrozila v 12 minúte ale J. Valente gól nestrelil. V 17 minúte unikol po zlej prihrávke Sokolov Rasťo Oravec ale pri zakončení bol faulovaný a rozhodca nariadil trestné strieľanie ktoré s prehľadom premenil. V druhej tretine sa Sokoli dostali opäť do vedenia M. Šinský našiel medzi kruhami T,Štiglica a ten pomedzi betóny prekonal gólmana Konovice. O dve minúty už bolo o dva góly keď sa konečne presadil aj P. Oravec . V 33. minúte prišiel kontaktný gól J. Valente po individuálnej akcii znížil na 2:3, ale už o dve minúty bolo zase o dva góly Š. Šorec našiel pred bránou úplne voľného T. Štiglica a ten prestrelil Rada Oravca 2:4. Akékoľvek nádeje na zvrat Sokoli zamietli hneď na začiatku tretej tretiny Š. Šorec zvýšil na rozdiel troch góloch. Po tomto momente hra upadla Konovica sa síce snažila ale ruky a hlavne loptička neposlúchala. Posledný klinec do rakvy Konovice zabil opäť Š. Šorec a stanovil na konečných 2:6