Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

1. kolo HBKP Konovica 2012 vs. HBKP Sokoli 2012 (PHBL 2012)

Brankári:

Radovan Oravec (chytal 60 minút) inkasoval: 1, úspešne zákroky: 22, úspešnosť: 95.65%

Pavel Oravec (chytal 20 minút) inkasoval: 0, úspešne zákroky: 7, úspešnosť: 100%
Michal Šinský (chytal 40 minút) inkasoval: 2, úspešne zákroky: 12, úspešnosť: 85.71%

Góly:

(tučné: HBKP Konovica 2012, kurzíva: HBKP Sokoli 2012)

11': Rastislav Oravec (Jakub Valente)
32': Rastislav Oravec (Andrej Bitarovský)
49': Michal Šinský (Štefan Šorec)

Tresty:

Rastislav Oravec: 8 minút

Štefan Šorec: 2 minút

Popis zápasu:

Zápas sa uskutočnil: 22.03.2012 16:00

Prvý zápas novej sezóny sa zo začiatku niesol v opatrnom duchu šancí bolo pomenej a brankári boli bez práce. Prvú veľkú príležitost si vytvorila dvojica Rasťo Oravec , A Bitarovský ale druhý menovaný zblízka zaváhal. Viac hrozili Sokoli ale väčšie šance si vypracovala Konovica ďalšiu šancu Sokolov premárnil Rasťo Oravec a následne dobre zakročil brankár sokolov po strele A. Bitarovského. Ujala sa až strela Rasťa Oravca po presnej prihrávke J. Valenteho trestuhodne nikým neatakovaným nemal problem otvoriť skóre. Šance sokolov zväčša stroskotávali na dobre chytajúcom Radovi Oravcovi alebo na nedôraznom zakončení. V druhej tretine sa obraz hry nezmenil zápas bol pomerne vyrovnaný iniciatívu však prebrali hráči konovice a brankár sokolov sa musel mať na pozore . Sokoli často prepadávali v útočnom pásme ľahko strácali loptičku z čoho rezultovali brejkové situácie Párkrát sa ocitli hráči konovice v samostatnom nájazde ale stav sa nemenil. Naopak na druhej strane sokoli spoľahlivo zahadzovali aj tie najvyloženejšie šance začo pykali v polovici zápasu keď ušla dvojica A. Bitarovský ,Rasťo Oravec a druhý menovaný nedal šancu brankárovi a zvýšil na 2:0. Na konci 2 tretiny ešte v ďalšom samostatnom nájazde neuspel Jakub neviem aký a hoci vsietil gól ten neplatil pretože padol až po čase. V záverečnej tretine sokoli zariskovali urobili zmenu v bránkovisku a tá sa napokon čiastočne vyplatila. Prebrali iniciatívu a vytvorili si niekoľko dobrých príležitosti a jednu z nich využil M. Šinský. Tlak Sokolov pokračoval ale spoľahlivo chytajúci Rado Oravec držal Konovicu tá naopak naďalej hrozila. V záverečnej minute mali ešte sokoli možnosť presilovej hry ale Konovica už vedenie udržala a zaslúžene triumfovala v pomere 2:1