HBK Pravotice - web hokejbalového klubu Pravotice
Neprihlásený uživateľ. Zaregistrovať E-Mail: Heslo: Neodhlasovať

Najbližšie udalosti

Nieje naplánovaná žiadna udalosť na najbližšie obdobie.

Oznámenia

PHBL 2018 (20.05.2018)
PHBL 2018 nám začína 21.5.2018 prvým zápasom o 18:30 na Kanál aréne. Prineste, prosím, štartovné 5€ na hráča.

Odkazy

O tíme

Niečo z histórie HBK Pravotice

Hokejbal v Pravoticiach začali Rastislav Oravec s Andrejom Bitarovským nejak okolo roku 2000. Po vzoroch hokejistov z TV a z kartičiek sme to chceli tiež vyskúšať aspoň po svojom - z palíc zhlobené hokejky, tenisové loptičky a namiesto bránok len kamene ako tyčky. Zábava v tomto podaní nenechala nikoho dlho čakať a onedlho sa ku nám pripájali ďalší a ďalší.
Časom, ako sme rástli my, rástli aj ambície. Ako chlapci z malej dediny sme ale na tie časy nemali moc možností sa drať za lepším ale čo sa dalo, to sme si vybojovali. Postupne sa zlepšovala naša výstroj a zlepšovali sme sa aj my. Hrali sme hokejbal s hokejkami a v drevenných bránkach stáli brankári s relatívne slušnou výstrojou. Pre nás to bol ohromný úspech a cítili sme sa ako naozajstní hokejbalisti.
Väčšie veci na seba nenechali dlho čakať - vyzvali sme na meranie síl tímy zo susedných dedín Vysočany a Nedašovce a vyhrali sme. Postupne sme sa presunuli z ciest na odlahlejšie miesta a vytvorili sme si vlastnú miniligu v Pravoticiach, ktorú hráme dodnes.
Za tie roky sa v našej lige vystriedalo veľa ľudí nielen od nás, ale aj z iných okolitých dedín.

HBK Pravotice - súčasnosť

Od roku 2011 hrávame okrem našej ligy PHBL aj v Bánovskej hokejbalovej lige. Naše výkony v tejto ligu sú ale dosť chabé oproti ostatným účinkujúcim. Náš tím je relatívne mladí a v BHL hrajú večšinou starší hráči, ktorí už majú za sebou aj nejaké tie skúsenosti. Samozrejme, nikdy neskladáme zbrane a bojujeme ďalej. Skúsenosti pribúdajú a aj my sa stávame lepšími, lebo chceme.

Úspechy HBK Pravotice

Víťaz miniturnaja 'Pravotice vs. Vysočany' - 3:2 na zápasy

Víťaz zápasu 'Pravotice vs. Nedašovce' - 12:3

Víťaz turnaja 'Rybany cup', bez prehry

Víťaz miniturnaja 'Pravotice vs. Biskupice' - 4:0 na zápasy

1. a 2. miesto (juniori) na 'Konovica cup 2012'